Hlavní stránka
Zájezdy
Brazílie

Viva la Brasilia, Rio de Janeiro & vodopády IguacuProgram zájezdu

1. den: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy do Rio de Janeira.
2. den: RIO DE JANEIRO: Přílet do Rio de Janeira. Transfer z letiště do hotelu, ubytování. Volno vhodné ke koupání na pláži Copacabana v Rio de Janeiru. Nocleh.
3. den: RIO DE JANEIRO: o jízdě autokarem kolem jezera Rodrigo de Freitas přijedete na úpatí hory Corcovado, odkud pojedete pohodlnou pozemní lanovkou tropickým pralesem Tijuca až těsně pod vrchol Corcovada. Po absolvování závěrečných schodů k soše Krista Vykupitele (Cristo Redentor) na vrcholku Corcovada se Vám naskytne fantastický pohled na Rio de Janeiro. Odpoledne procházka po starém koloniálním centru Ria, cestou se můžete zastavit v kavárně na šálek vyhlášené brazilské kávy. Nocleh v Rio de Janeiro.
4. den: RIO DE JANEIRO: Výlet k druhému symbolu Ria – světoznámé Cukrové homoli. Začnete projížďkou kolem proslulých pláží Ria. Následně první kabinkovou lanovkou vyjedete nejdříve na horu Urca a další kabinkovou lanovkou vyjedete na Cukrovou homoli (Pao de Acúcar), odkud se můžete kochat nádherným pohledem na nejhezčí město světa. Odpoledne individuální volno, možnost fakultativní návštěvy botanické zahrady. Nocleh v Rio de Janeiru.
5. den: RIO DE JANEIRO – FOZ DO IGUACU: Transfer na letiště, odlet do Foz do Iguacu. Prohlídka vodopádů Iguacu z brazilské strany. Širší než Viktoriiny vodopády a vyšší než Niagara nabízejí nezapomenutelný pohled na 275 vodopádů a kaskád padajících do hloubky až 80 m v tzv. Ďáblově chřtánu. Majestátní hřmící vodopády, působivá vodní mlha protkaná nesčetnými duhami a kouzelná scenerie okolní přírody, to jsou vodopády Iguacu. Nocleh ve Foz do Iguacu.
6. den: VODOPÁDY IGUACU: Prohlídka vodopádů Iguacu z argentinské strany. Cesta vláčkem k největšímu vodopádu Iguacu – k „Ďáblovu chřtánu“, kde se do hlubin valí ohromná masa vody. Pod baldachýnem vodní tříště si můžete vychutnat a zachytit dechberoucí kouzlo majestátních vodopádů. Procházka pokračuje k dalším vyhlídkám, odkud si můžete prohlédnout vodopády ze spodní i horní části. Půvabná duha klenoucí se nad vodopády jen umocní jejich kouzlo. Na sluncem rozpálených kamenech se vyhřívají želvy, mezi stromy se mihne stín zvědavé opice. Po pozdním obědě návrat zpět na brazilskou stranu.
7. den: FOZ DO IGUACU – PRAHA: Dle času odletu transfer na letiště a odlet do Prahy.
8. den: PŘÍLET DO PRAHY: Přílet do Prahy

říjen 2020

15.10. - 22.10.20 čtvrtek - čtvrtek
snídaně letecky (Praha)
53 990 Kč
cena za 8 dní (5 nocí)

listopad 2020

11.11. - 18.11.20 středa - středa
snídaně letecky (Praha)
53 990 Kč
cena za 8 dní (5 nocí)

Cena zahrnuje

  • leteckou přepravu a letištní poplatky
  • místní přelety a letištní poplatky
  • 5x nocleh se snídaní v hotelech 3* během okruhu
  • veškeré transfery během okruhu
  • všechny prohlídky a vstupy dle programu
  • služby česky hovořícího průvodce (min. 12 osob)

Cena nezahrnuje

  • fakultativní výlety a vstupy
  • spropitné
  • cestovní pojištění