Hlavní stránka
Zájezdy
Brazílie

Nepoznaná krása severní BrazílieProgram zájezdu

1. den: PRAHA – SAO PAULO: Odlet z Prahy. Přílet do Sao Paula, transfer na hotel, nocleh.
2. den: SAO PAULO: Prohlídka nejzajímavějších památek Sao Paula. Projdete se největší zelenou oázou města – parkem Ibirapuera, pokračovat budete kolem budovy kongresu až k slavné Avenidě Paulista. Náměstí Vale do Anhangabaú, budova divadla, radnice, nádherný klášter Svatého Benedikta a katedrála Sé. Pulsující velkoměsto můžete shlédnout z vrcholu budovy Altino Arantes, která je známá také jako Banespa Tower. Na konci procházky nahlédnete do čtvrti Liberdade, kde kromě Muzea Punancoteca a Muzea Holly Art je i úžasný architektonický skvost – budova městského tržiště, kde Vám usměvaví prodavači budou nabízet čerstvé ovoce, kde můžete rovnou ochutnat pro nás neznámé druhy. Vzduch je prosycen vůní nepřeberného množství koření a jistě Vás potěší šálek výtečné brazilské kávy. Nocleh v Sao Paulu.
3. den: RECIFE: Přelet ze Sao Paulo do Recife. Transfer do hotelu, volné odpoledne, nocleh v Recife.
4. den: RECIFE: Celodenní prohlídka Recife a Olindy, kdy navštívíte nejznámější a nejpůvabnější zákoutí těchto měst. V Recife to budou především krásné pláže (např. Boa Viage) s přírodními bazénky, které jsou tvořeny korálovou bariérou. Projdete se středem města s koloniální čtvrtí, kostely a sítí řek a mostů, mnozí proto nazývají toto město „Benátky Brazílie“. Dále navštívíte město Olinda, kde se odehrávají karnevaly a obrovské papírové postavy, které se pro tuto příležitost vyrábějí, jsou proslavené. Návrat do Recife, nocleh.
5. den: RECIFE - ITAMARACÁ - IGARASSU: Celodenní výlet na ostrov Itamaracá a do města Igarassu. Itamaracá se nachází zhruba 50 kilometrů od Recife. Cestou se zastavíte v historickém městě Igarassu, kde navštívíte kostel svatého Kosmy a Damiána a františkánský klášter Saint Antonie, kde jsou k vidění zachovalé malby z XVII. století. Na ostrově Itamaracá se krátce zastavíte v Engenho Sao Joao, kde byl první parní cukrovar v Brazílii. Navštívíte také centrum Manatee, kde si v obrovských akváriích můžete prohlédnout kapustňáky. Návrat do Recife, nocleh.
6. den: RECIFE – PORTO DE GALINHAS: Transfer do Porto de Galinhas. Celodenní výlet po nejkrásnějších a nejslavnějších plážích. Celá oblast jižně od Recife je proslulá kilometry dlouhými plážemi lemovanými z jedné strany průzračnou vodou oceánu s korálovou bariérou a z druhé strany nekonečnými lesy kokosových palem. Nocleh v Porto de Galinhas.
7. den: PORTO DE GALINHAS: Volný den. Nocleh v Porto de Galinhas.
8. den: PORTO DE GALINHAS - RECIFE: Dle času odletu transfer na letiště a odlet do Prahy.
9. den: PŘÍLET DO PRAHY: Přílet do Prahy.

29.10. - 06.11.20 čtvrtek - pátek
snídaně letecky (Praha)
57 990 Kč
cena za 9 dní (7 nocí)

Cena zahrnuje

  • leteckou přepravu a letištní poplatky
  • místní přelety a letištní poplatky
  • 7x nocleh se snídaní v hotelech 3* během okruhu
  • veškeré transfery během okruhu
  • všechny prohlídky a vstupy dle programu
  • služby česky hovořícího průvodce (min. 10 osob)

Cena nezahrnuje

  • fakultativní výlety a vstupy
  • spropitné
  • cestovní pojištění