Gozo - Grand Hotel ****Poloha: Tento luxusní hotel se nachází u přístavu Mgarr na jihovýchodní části ostrova Gozo. Skvělý výchozí bod k návštěvě ostrova Comino, který je oblíbený pro svou Modrou Lagunu. Kromě své příjemné atmosféry může město Mgarr nabídnout řadu restaurací, obchůdku a barů. Pokud se Vám nabídka města Mgarr nebude zdát dostačující, můžete se vydat do hlavního města ostrova Victoria, které je vzdáleno 5 kilometrů.

Vzdálenosti Pláž: cca 3,5 km
Hlavní město Victoria: cca 6 km

Pláž: Nejbližší písečná pláž Ramla Bay je vzdálena od hotelu cca 4 kilometry. Na pláž se snadno dostanete pomocí hotelových minibusů. Bližší, ale skalnatá pláž je od hotelu přibližně 3 kilometry.

Poznámka: Povinná Eco taxa - 0,50€ osoba/den - platba na místě

Ceny jsou orientační a mohou se měnit v závislosti na ceně letecké přepravy.

Proč právě sem:

Luxusní a komfortní ubytování

V blízkosti pláže

Na krásném ostrově Gozo

Stravování: snídaně

Snídaně jsou podávány formou bufetu.

Ubytování: hotel ****

Vybavení a služby: Hosty přivítá prostorná vstupní hala s recepcí. Najdeme zde i kavárnu s internetovým připojením za poplatek. Hotel nabízí dvě restaurace, směnárnu, jacuzzi (výjřivku), ale i fitness centrum a saunu. Dále zde najdeme venkovní bazén s lehátky a slunečníky, které je možno užívat zdarma.

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají koupelnu s WC, fén, klimatizaci, telefon s přímou volbou, TV/SAT, rádio, figo bar (za poplatek), trezor, rychlovarnou konvici, balkón či terasu.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
(TourOperátor: VIAMARE, s.r.o.)